/Firma Profili
Firma Profili2020-04-21T14:27:12+00:00

Q LED Hakkında

Firma Adı: Next Vision Enerji San.ve Tic. Ltd.Şti. Kuruluş Tarihi:1995 Konusu: Enerji ve Enerji Tasarrufu sağlayan ürünlerin imalatı, ithalatı ve ihracatı ve pazarlaması ile taahhüt işleri.

Amaç:
Konfordan taviz vermeden enerjiyi en verimli şekilde kullanabilmektir. Aydınlatmada mevcut aydınlatma değerlerinden taviz vermeden, aydınlatma değerlerinde bir düşüş meydana getirmeden enerjide tasarruf sağlamak, işletme de bakım ve arızalardan azami derecede kurtulmak ve gözün görebilme kabiliyetini artırabilmek amaç edilmiştir.

Ürün Grupları
1-) Aydınlatma Ürünleri
a- Led Aydınlatma
b-UCD ve FCD Aydınlatma

2-) Yaşam Kalitesini Arttırıcı Ürünler

1-) AYDINLATMA ÜRÜNLERİ AÇIKLAMA

a-) LED AYDINLATMA

Ürünlerimizi Güney Kore’den ithalini yaparak Türkiye pazarına hem ürün satışı, hemde taahhüt uygulama olarak hizmet vermekteyiz. Sektörde led aydınlatma konusu olarak tüm çözümleri üreten tek firma olarak şimdilik bulunmaktayız, aydınlatma da hem dahili, hemde harici aydınlatma çözümleri üreterek enerjide 90% a varan bir tasarruf sağlamaktayız.

b-) UCDve FCD Aydınlatma.

Ultra yüksek verimli dejarj lambaları ile yapılan armatürlerimiz klasik aydınlatmada alternatif arayan tüm kesime hitap etmektedir. Enerji verimliliğinde 65-90% arasında değişen verim sağlamaktadır.

2-) ION JENERATÖRLERİ

www.nextvisiontrade.com sayfasında geniş bilgi yer almaktadır.